Ataşehir En İyi Psikolog Anadolu Yakası Değişim Terapi Danışmanlık Merkezi Randevu Alın

Ataşehir En İyi Psikolog Anadolu Yakası Değişim Terapi Danışmanlık Merkezi Randevu Alın

Uzman Psikolog Ayşe Yanık Deneyimli kadrosu ile aile, çocuk ve ergen, çift (ilişki) terapileri hizmeti sunmaktadır. Uzman Psikolog Ayşe Yanık Bireysel Terapi ve Çift (İlişki) Terapisi konusunda oldukça deneyimli bir psikologtur. Merkezimizde çocuklar için oldukça kapsamlı bir Oyun Terapisi odası mevcuttur. Ataşehir En İyi Psikolog Anadolu Yakası

Terapide etik, Ataşehir Değişim Terapi Merkezi’nin temel kuralı olmanın ötesinde, bir yaşam biçimidir. Merkezimizin kurucusu olan ünlü Psikolog Ayşe Yanık, 30 yılı aşkın çalışma hayatına sahip bir isimdir. Bilgi ve tecrübesini, “Anne Ben Niye Doyumsuzum” kitabıyla taçlandıran Ayşe Yanık, şu anda evlilik ve ilişkiler üzerine yeni bir kitap yazmaktadır. Psikolojiyi ilgilendiren pek çok alanda öncülük yapan Uzman Psikolog Ayşe Yanık’tır. Aynı zamanda İstanbul Ataşehir Değişim Terapi Merkezi’nin de kurucusudur. Uzunca bir süre yazılı ve görsel medyada ses getiren tükenmişlik sendromu üzerine araştırma yapan Uzman Psikolog Ayşe Yanıktır. Pek çok televizyon programına konuk olarak bu konuda toplumun dikkatini çekmiş ve farkındalık yaratmıştır.

Ülkemizde psikolojinin gelişmesi, aynı zamanda terapinin de gelişmesine ve yaygınlaşmasına katkı sağlamıştır. Bu sayede, toplumda terapiye olan bakış açısı değişmiş ve farkındalık artmıştır. Kurumumuz, bu gelişmelerin ışığında her zaman tecrübeli bir kadroyla çalışmayı tercih etmiştir. Çünkü, güvenilir, etik ve deneyimli bir kurum olmak ve ruhsal sağlığı ciddiye almak en önemli hedeflerimiz arasındadır.

Zihinsel sağlık ve insan davranışlarıyla ilgili derinlemesine bilgi, rehberlik ve destek sunuyoruz. Danışanlarımızın duygusal sağlık, ilişkiler, stres yönetimi ve özgüven artırma konularında kapsamlı destek almalarını sağlıyoruz. Amacımız, bireylerin daha sağlıklı, mutlu ve dengeli bir yaşam sürmelerine yardımcı olmaktır. Güvenilir bilgi ve etik tutumlar sunmaktır. Bu sayede, terapist arayan herkesin hem bilgi edinebileceği hem de sağlıklı bir terapist bulabileceği merkeziz. Kısacası hayatınızın her alanında ihtiyaç duyabileceğiniz psikolojiye dair konuları ele alıyoruz. Sonuçta toplumun ruhsal iyilik halini desteklemek için çaba sarf ediyoruz.

Ataşehir En İyi Psikolog Anadolu Yakası İstanbul Randevu Al

Adres

Ataşehir Atatürk Mahallesi, Ataşehir Bulvarı Mimoza 2/4 11D, Kat: 1 Daire: 4, 34758 Ataşehir/İstanbul, Türkiye​

Telefon

+90 532 360 30 30

E-mail

bilgi@degisimterapi.com