İstanbul Ataşehir Uzman Psikolog Ayşe Yanık

ATAŞEHİR PSİKOLOG

Uzman Psikolog Ayşe Yanık ve ekibi psikolog, psikolojik danışman ve psikiyatr kadrosuyla hem Batı Ataşehir’e yakınlığı hem mesleki yeterliliği ve hem de mesleki etik kurallarına uygunluğu ile güvenilir bir kurum olma özelliği taşımaktadır. Ataşehir Psikolog İstanbul

Ataşehir Değişim Psikolojik Danışmanlık Merkezi, yoğun nüfusu ve özellikle ailelerin yaşam alanı olma özelliğini de taşıyan Batı Ataşehir den gelen danışanlarına. İlk çocukluktan, okul çağına, ergenlikten yetişkinlere, hem aile hem çift ve hem de ilişki terapilerine uzanan bir yelpaze de hizmet vermektedir.

Okul öncesi ve okul sonrası ergenliğe kadar uzanan dönemde çocuklarla yapılan çalışmalar. Oyun terapileri ve aileyi de kapsayan bir program çerçevesindedir. Ergenlerle birebir terapileri yetişkin terapileri gibi değerlendiriyoruz. Ancak zaman zaman ailenin de geri bildirim almasını sağlıyoruz.

Ataşehir Psikolog Terapi


Çiftlerle yürütülen hem evlilik öncesi hem evlilik dönemini kapsayan terapiler çift ve ilişki terapileri kapsamındadır. Aile terapileri ise aile üyelerinin, aileyle yakın ilişki içerisinde bulunan kişilerin sürece katılabildikleri terapi şeklidir.

Diğer taraftan bizlere terapi için başvuran danışanlarımız için terapiyi destekleyicidir. Teşhis ve tedaviye yönelik psikolojik testler ve/veya psikiyatrik bir muayene de talep edilmelidir.

Psikolojik destek ihtiyacının her geçen gün hızla arttığı, hayatın zorlayıcı ve hızlı tüketildiği bu çağda, siz danışanlarımıza sahip olduğumuz tecrübe ve etik çerçevede hizmet vermek temel prensibimizdir.

Ruh sağlığımızı korumak, ruhumuzda meydana gelecek büyük hasarları önler. Böylelikle tedbir almak önceliğimiz olduğu takdirde aslında pek çok sorunun önüne geçer. Özellikle ilişki kurarken, evlilik içerisinde yaşanan problemlerde, çocuk sahibi olmaya karar vermekle başlar. Doğum ve takip eden süreçten itibaren çocuğumuz ve ebeveyn olmaya ilişkin rehberlik almak gerekir. Hatta bir ayrılık ya da boşanma söz konusu olduğunda. Psikolojik olarak rehberlik ya da destek almak siz danışanlarımızın hayatlarını kolaylaştıracaktır.

Anadolu yakası Ataşehir’de Uzman psikolog Ayşe Yanık ve ekibi. İstanbul Ataşehir’den psikolojik destek almak isteyen danışanlar için ilk sırada tercih edilmektedir. Ayrıca Tuzla, Ümraniye, Kozyatağı, Maltepe, Çekmeköy, Kurtköy, Pendik vs. semtlerden de pek çok danışan tarafından tercih edilmektedir.

Ataşehir Psikolog İstanbul: 0532 360 30 30