hakkimizda
Ataşehir Bulvarı Mimoza 2/4 Daire:4 Ataşehir İSTANBUL
Uzman Psikolog Ayşe YANIK & Değişim Terapi Psikolojik Danışma Merkezi

+90 532 360 30 30
bilgi@degisimterapi.comataşehir psikolojik danışmanlık terapi iletişim adres

Ataşehir’in büyüyen nüfusu ve  Anadolu Yakasının hızla gelişen  yatırım merkezi olması nedeniyle psikolojik desteğe olan ihtiyaçta büyük bir artış gözlemlenir olmuştur. Bu artışın nedeni stresli yaşam koşulları, değişen dünyaya paralel olarak evlilik, aile ve çift ilişkilerindeki dinamiklerin yeniden düzenlenme ihtiyacı ve yeni dünyada yeni çocukların nasıl yetiştirileceği ile ilgilidir. Bu noktada, uzman psikolog kadromuz ile Ataşehir’de sizler için dünyayı daha anlaşılır kılmaya çalışıyoruz.

Amacımız yaşamımıza devam etmemizi zorlaştıran nedenleri aşmamızda rehberlik yapacak güvenilir ve alanında deneyimli ruh sağlığı uzmanları ile sizlere destek vermektir.  Ataşehir Değişim PsikolojikDanışmanlık, rehberlik ve tedavi konularında her zaman yanınızdadır. Uzman olduğumuz ve sizleri desteklediğimiz alanlar bireysel terapi, aile terapisi, çift terapisi, evlilik terapisi, özel eğitim çocuk terapisi ( pedagoglar), çocuk psikiyatrisi, psikiyatri, oyun terapisi vs gibi başlıklarda toparlanabilir. Ataşehir psikolojik danışmanlık merkezleri içinde öncü olan Ataşehir Değişim Psikolojik Danışma Merkezi, yalnız Ataşehir sınırları içinde kalmayıp İstanbul’un  başlıca Anadolu Yakası Kadıköy, Pendik, Çekmeköy ve hatta Bakırköy ve Beylikdüzü gibi pek çok ilçesinden danışanlarına ulaşmakta ve destek olmaktadır.

Yaşamınızı sağlık ve mutlulukla idea llerinizi gerçekleştirmede sizlere destek verebiliriz. Terapi için ayrılan zaman, geleceğinize kazanılmış zamandır.

+90 532 360 30 30
Uzman Psikolog Ayşe Yanık

İLETİŞİM – RANDEVU AL

Ataşehir Psikolojik Danışma Terapi Merkezi  

Ataşehir Psikolog
Call Now ButtonDetaylı Bilgi