Ayşe Yanık ve Ekibinden Çekmeköy Psikolog Hizmeti

Her geçen gün kalabalıklaşıp daha nezih bir semt olma yoluna ilerleyen Çekmeköy psikolog ihtiyacını karşılamak için Ayşe Yanık ve ekibi sizlerin hizmetindedir. Var olan sorunlarının farkında olup bir uzman yardımıyla bu sorunlarının üstesinden gelmeye çalışan bireyler için her türlü psikolojik yardıma hazır olan ekibimiz, istenilen her alanda profesyonel olarak hizmet vermektedir.

Psikolojik Destek Almak Neden Önemli?

Her yaştan bireyin yaşadığı farklı deneyimler, bireysel olarak farklı sonuçlar doğurabileceğinden her bireyin olayları göğüsleme kapasitesi farklı olabilmektedir. Örneğin; bir yetişkinin çok sevdiği bir yakınını kaybetmesi durumunda iki farklı kişi bu durum karşısında farklı duygulara kapılabilir. Biri ölümün değişmez son olduğunu kabullenerek acısını zamana yayıp atlatmaya çalışırken, bir diğerine bu durum inanılmaz ağır gelerek farklı psikolojik sorunlar yaşamasına neden olabilmektedir.

Durum böyleyken, evlilik hayatında oluşacak sorunlarda da; bireysel olarak yaşanacak psikolojik problemlerde de çözüm yolu olarak seçilecek en doğru ve hızlı çözüm yolu uzman bir psikologtan destek almaktır. Hayatta her zaman her olayın altından kişi tek başına kalkamayabilir ve bu durum son derece normaldir. Alınacak psikolog hizmeti bu olağan durum içerisinde kişinin kendisi ve çevresi için alacağı en tatmin edici karar olacaktır. Alınacak desteğin sonrasında birey kendinde meydana gelen değişiklikleri fark ettiğinde aldığı destekten daha da mutlu olur hale gelerek tıpkı bir hastalık sebebiyle alınan ilaçlar gibi bu psikolojik tedavi sürecine de aksatmadan gidip her seanstan sonra kendisini daha iyi ve daha umutlu hissedecektir.

Psikolog Desteği ile Sorunlarınızın Üstesinden Gelin

Bahsi geçen psikolojik destek süreçleri sadece yetişkinler için gerekli olmaz. Aynı zamanda çocuklar için ve ergenlik çağındaki bireyler için de farklı sorunlar için geliştirilmiş çözüm süreçleri bulunmaktadır. Çocukları bu ihtiyaçları Çekmeköy Psikolog içi için psikolojik yardım almaya yönlendirecek olan da yine bilinçli ebeveynlerdir. Destek alınacak noktaya gelindiğinin bilincinde olacak anne-babalar, çocuklarının normal dışı davranışlarını şımarıklık olarak lanse etmeyip sorunun üzerine giderek yapılması gereken en doğru hareketi yapmakla yükümlü olmaktadırlar.

Genel hatlarına bakıldığında çıkarılacak en temel sonuç, sorunların üstesinden gelmek için alınacak profesyonel psikolog desteğidir. Bireysel terapiler, çift terapileri, çocuk terapileri, ergen terapileri, ilişki terapileri ve kurumsal olarak verilecek psikolojik destek terapileri Ayşe Yanık ve ekibi tarafından kusursuz bir hizmet şeklinde ihtiyaç sahibi bireylere sunulmaktadır.