Stresli iş yaşamı ve aile hayatının getirdiği yorgunluk, tükenmişlik sendromundan bir nebze olsun kurtulmak için kendinize bir iyilik yapın ve bakırköy psikolog ile randevunuzu oluşturun. Günün yorgunluklarını üzerinizden atmak veya kendinizi bireysel olarak geliştirmek de isteyebilirsiniz. Alanında uzman psikolog ekibimizle birlikte sizleri kişisel gelişim alanında istediğiniz düzeye ulaşmanızı sağlayacağımızı garanti ederiz.

Ne Tür Hizmetler Var

İnsanların psikoloji bilimine karşı bakış açısı eskiye nazaran şimdilerde sadece hasta olanların katıldığı bir yer olmaktan çıktı. Aksine kişilerin daha iyi olmaya ve kendilerini geliştirmeye daha istekli olduğu alanlar olarak biliniyor.

Bakırköy psikolog kurumunda şu hizmetler yer alıyor;

  • Grup terapi
  • Psikiyatri
  • Kurumsal Danışmanlık
  • Özel Eğitim
  • Hipnoterapi
  • Nlp

Bu hizmetlerden size uygun olanı seçerek ister kendinizi geliştirmek için bir adım atabilir isterseniz de sıkıntı yaşadığınız sorunlarınıza çözüm üretebilirsiniz. Önceleri psikoloğa gitmek için bir sorununuz olması gerektiği düşünülürken şimdiler de sadece bir konu hakkında danışmanlık almak istemeniz yeterli oluyor.

Yaygın Olarak Hangi Terapiler Yapılıyor

Terapileri çocuk, ergenler ve yetişkin grupları olmak üzere üç kısma ayrılıyor. Bakırköy psikolog içerisinde çocuklar için oyun terapisi, ergen terapisi, çocuk terapisi ve birtakım testler yer alıyor.

Oyun terapileri daha çok içine kapanmış ve erken yaşta büyük travmalar yaşamış çocukların oyunla birlikte konuşturularak çözüme odaklanma şeklidir. Ergen terapisi, anne ve babaların çocuklarıyla yeterince yakınlık kuramadığı ve kuşak farkının bariz olduğu gençlerin yönlendirmesine yönelik ailelerin çocuklarıyla bağ kurmasını sağlayan bir terapi çeşidi olarak bilinir.

Uygulanan Testler Var Mı?

Okul öncesi çocukları olan aileler genellikle çocuklarının zeka seviyesinin hangi seviyede olduğunu öğrenmek isterler. Bununla birlikte sonuçların yüksek ya da düşük olması direk olarak başarıyı ya da başarısızlığı getirmeyeceği bilinmelidir. Wısc-4 testi ise Bakırköy psikolog alanında yapılan bir tür zeka testidir. Klinik bulgulara sahip olduğu için oldukça tercih edilen bir testtir. Rorschach-Cat testi de yapılan bir diğer testtir. Bu testi uygulamak için Bakırköy psikolog ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Size yöneltilen soruları yanıtlayarak çocuk ve ergen olan yavrunuzun gelişimine katkıda bulunabileceksiniz.