İstanbul Uzman Psikolog Anadolu Yakası Batı Ataşehir

BATI ATAŞEHİR PSİKOLOG

Uzman Psikolog Ayşe Yanık ve ekibi psikolog, psikolojik danışman ve psikiyatr kadrosuyla hem Batı Ataşehir’e yakınlığı hem mesleki yeterliliği ve hem de mesleki etik kurallarına uygunluğu ile güvenilir bir kurum olma özelliği taşımaktadır.

Ataşehir Değişim Psikolojik Danışmanlık, Batı Ataşehir’den gelen danışanlarına hizmet vermektedir. İlk çocukluktan, okul çağına, ergenlikten yetişkinlere, hem aile hem çift terapileri konusunda yetkin bir merkezdir.

Okul öncesi ve ergenliğe kadar çocuklarla oyun terapisi ve aile programı uyguluyoruz. Ergenlerle yapılan birebir terapileri yetişkin terapileriyle aynı şekilde değerlendirebiliriz. Fakat aileye de zaman zaman geri bildirim vermemiz gerekir.

Çift terapileri, hem evlilik öncesi hem de evlilik döneminde çiftlere uygulanabilen bir terapi türüdür. Aile terapileri ise hem aile üyelerinin hem de aileyle yakın ilişki içerisinde bulunan kişilerin de sürece katılabildikleri bir terapi şeklidir.

Diğer taraftan, terapi için başvuran danışanlarımız için aşağıdakileri talep edebiliyoruz:

  • Terapiyi destekleyici psikolojik testler
  • Teşhis ve tedaviye yönelik psikiyatrik muayene

Batı Ataşehir Psikolog Ayşe Yanık

Psikolojik destek ihtiyacının her geçen gün hızla arttığı, hayatın zorlayıcı ve hızlı tüketildiği bu çağda, siz danışanlarımıza sahip olduğumuz tecrübe ve etik çerçevede hizmet vermek temel prensibimizdir.

Terapistler ruh sağlığını korumak, ruhta meydana gelebilecek büyük hasarları önlemek ve tedbir almak için terapi tavsiye ediyorlar. Bu sayede pek çok sorunun önüne geçebiliriz. İlişki kurarken, evlilik içerisinde yaşanan problemlerde, çocuk sahibi olmaya karar verme süreci önemlidir. Doğum ve takip eden süreçten itibaren çocuğumuz ve ebeveyn olmaya ilişkin rehberlik almak çok sağlıklıdır. Ayrılık ya da boşanma söz konusu olduğunda psikolojik olarak destek almak siz danışanlarımızın hayatlarını kolaylaştıracaktır.

Anadolu yakası Batı Ataşehir Psikolog Ayşe Yanık ve ekibinden destek almak isteyen danışanlar için güvenilirdir.