Çekmeköy Psikolog İstanbul Anadolu Yakası Uzman Psikolog Ayşe Yanık

ÇEKMEKÖY PSİKOLOG

İstanbul Çekmeköy Psikolojik Danışmanlık Merkezi Anadolu yakasının merkezi konumunda olup Çekmeköy İlçesine de oldukça yakın konumdadır. Çekmeköy Psikolog

Özellikle İstanbul gibi büyük bir metropolde yaşayan insanlarımız için psikolojik destek almak neredeyse temel bir ihtiyaç haline gelmiştir. Hızına yetişemediğimiz tüketim çağı bizleri de tüketmeye başlamıştır. Bu doğrultuda yaşanılanlar ruhsal sıkıntılarla baş edebilme ve sağlıklı bir gelecek için bizleri psikolojik destek alma konusunda kolaylıkla ulaşılabileceğimiz güvenilir ve etik bir kurum arayışına itmektedir.

Uzman Psikolog Ayşe Yanık ve Uzman Ekibi, Ataşehir’e yakınlığı, güvenilirliğiyle ve etik çalışma kurallarına sahiptir. Siz Çekmeköy’de yaşayan danışanlarına rehberlik edebilecek psikolojik danışmanlık merkezidir.

Aldatma, aldatılma, depresyon, sınır koyma, bağımlılıklar, cinsel işlev bozuklukları psikolojik problemler çağımızın sorunlarındandır. Bu problemlerle baş etmede profesyonel olarak bir psikolog, psikolojik danışman yada psikiyatr desteği almak kaçınılmazdır. Çekmeköy’den gelen danışanlarımız için kurumumuz Ataşehir Değişim Psikolojik Danışmanlık Merkezi rehberlik ve hizmet sunmaktadır.

Değişim Terapi Merkezi (Çekmeköy Psikolog)

Ruh ve beden sağlığını birbirinden ayrılamaz. İşte bu noktada BEDENİN RUHUN GİYSİSİ OLDUĞUNU söyleyerek başlayabiliriz. Ruhsal tüm sıkıntılar baş edemediğimiz noktada bedensel hastalıklar olarak ta kendini gösterir. Psikosomatik olarak nitelendirdiğimiz bu rahatsızlıklar ruhsal sebepler ortadan kalkmadığı sürece tedavi edilseler dahi tekrar nüksedebilirler. Migren, deri döküntüleri ve hastalıkları, mide ve bağırsak sorunları, omurga özellikle baş , boyun ve sırtta yaşanan problemler vs. başlıca sayabileceğimiz psikosomatik hastalıklardır. Bu rahatsızlıkları ortaya çıkaran soru ve sorunları size özel belirleyeceğimiz bir terapi süreciyle tedavi ediyoruz.

Ruhun ilacı yoktur. Ruhsal sorunları gidermede en etkin tedavi yöntemi elbette psikoterapidir. Farklı ekollerden pek çok terapi modeli bulunmaktadır. Kişilerin sahip oldukları sorunlar doğrultusunda terapi görmeleri en sağlıklı olandır.
Bunun yanı sıra bazen ruhsal sorunların tedavisi psikiyatrik bir ilaç tedavisi ile de desteklenmek zorundadır. Mesela majör depresyon mutlaka ilaç tedavisi ile desteklenmelidir.

Uzman Psikolog Ayşe Yanık ve ekibi Ataşehir Değişim Psikolojik Danışmanlık Merkezinde. Uzman kadrosuyla siz Çekmeköy de oturan ve psikolojik destek isteyen tüm danışanlarına hizmet vermektedir.

Çekmeköy Psikolog Randevu Alın: 0532 360 30 30