Evlilik Danışmanlık Merkezi

İstanbul’un Anadolu Yakası’nda kurulan ve psikolojik desteğe ihtiyacı olan kişiler için profesyonel bir hizmet sunan Değişim Terapi, yaşamınızı sağlık ve mutlulukla geçirebilmeniz için gereken tüm desteği verir. Uzman psikolog kadrosu ile beraber merkez tarafından verilen hizmetler geniş bir portföy içerisinde değerlendirilir. Çift terapisi, bireysel terapi, aile terapisi, özel eğitim çocuk terapisi ve daha bir çok alanda destek alabilmeniz mümkün olur.

Evlilik Terapisi

Değişim Terapi merkezinde verilen psikolojik desteklerden bir tanesi evlilik terapisidir. İlişkinizin ihtiyacı olan desteği uzman bir görüş aracılığı ile alarak sorunlarınızı çözmek ve daha sağlıklı bir evlilik kurabilmek mümkün olur. Evlilik danışmanlık merkezi olarak da bilinen bu terapi yöntemi, hayat koşullarının taraflardan bir ya da her ikisi için de iyi gitmediği koşullarda yapılabilir.

Evlilik Terapisinin Faydaları

Uzman bir doktordan evlilik danışmanlığı konusunda hizmet almak, kişilerin evliliğe bakışını değiştirmekle beraber daha sakin ve dingin bir hayat yaşanmasına da neden olur. Evlilik terapisi hizmeti veren Değişim Terapi merkezinde uzman doktorlar tarafından sizlere çeşitli destek seansları uygulanır. Evlilik danışmanlığı hizmetlerindeki temel amaç, evli çiftlerin her ikisinin de karşılıklı olarak sağduyulu bir hale gelmelerini sağlamaktır.

Evlilik Terapisi Seansları

Evlilik danışmanlık merkezi olarak hizmet veren klinik içerisindeki uzman doktor, evlilik terapisindeki seans sürelerine kişilerin durumuna göre karar verir. Terapi sürelerinde ailenin durumu önemli bir etken oluşturmakla beraber, belirlenmiş olan amaca ulaşmak asıl hedeftir. En az 8 seans, en fazla ise 20 seans doğrultusunda çiftler ile iletişime geçilir. Evlilik kurumu içerisinde çiftlerin yaşamakta olduğu sıkıntı ve sorunlara göre, bu seanslarda azalma ya da artma görülebilir.

Evlilik Terapisi Fiyatları

Yetişkin terapi hizmetleri kapsamında sunulan evlilik terapisi, alanında uzman psikolog ile beraber alınan bir hizmettir. Değişim Terapi kliniği, uzman doktorların yer aldığı ve her alanda destek alınabilecek büyük bir kuruluştur. Fiyatlandırma evlilik terapisine gelen çiftin seans sayısına göre yapılmakla birlikte, uygun fiyat garantisi sunularak çiftlerin birbirleri arasındaki sorunların çözümüne odaklanılır. Siz de evlilik terapisine katılmak istiyorsanız, Değişim Terapi kliniğini tercih edebilirsiniz.