Kartal Psikolog

Kartal Psikolog

İstanbul’un nezih ilçelerinden biri olan Kartal, Anadolu yakasının gelişmekte ve yeniden kentleşmekte olan yüzlerinden biridir. Ruh sağlığına ilişkin problemlerin yanı sıra, çocuk ve gençlerle akademik başarısızlıklara yönelik de çalışmaların yapıldığı merkezimiz Ataşehir Değişim Danışmanlık Kartal da yaşayan danışanlarına güvenilir kadrosu ile en yakındır.

Uzman Psikolog Ayşe Yanık ve kendi alanlarında yetkin kadrosu ile merkezimiz Kartal da yaşayan danışan kitlesine kurulduğu günden beri hizmet vermekte ve vermeye de devam etmektedir.

Çağımızın en büyük sorunlarından biri olan depresyon, teknolojinin hızla büyümesi ve hayatlarımızı zapt etmesinin bir neticesi olan sanal dünyanın tüm ilişkilerimizi olumsuz bir yönde şekillendirmesi, tüketimin artması ile bizleri doyumsuz kılan yeni dünya, sürekli koşan ama hiçbir şeye yetişemeyen ve sonuç olarak sürekli öfkeli büyükşehir insanı olmak, akademik yaşantının koca bir sınavlar zincirine dönüştüğü kaotik ortam ve bunların altında ezilmiş çocuk ve gençlerin sıkıntıları kısacası sayamayacağımız kadar uzun bir sorunlar zinciri hayatlarımızı olumsuz yönde etkilemekte ve bunların neticesinde ortaya çıkan ruhsal sorunlar da bir süre sonra hayatlarımızı zapt etmektedir. Tam da bu noktada ruhsal sorunlarımızı çözme konusunda destek almak ve bir sonuca ulaşmak Kartal ilçesinde yaşayan siz danışanlarımız için en doğru adres olarak nitelendirebileceğiniz Ataşehir Değişim Psikolojik Danışmanlık Merkezi altında kurucumuz Uzman Psikolog Ayşe Yanık ve ekibi ile her zaman hizmetinizdedir.

Yetişkin, aile, çift, ergen terapileri yapan uzman psikologlarımızın yanı sıra çocuklarla oyun terapisi yapan çocuk psikologlarımız, psikiyatrik teşhis ve tedavi uygulayan psikiyatrımız diğer taraftan özel öğrenme bozukları konusunda çalışan uzmanı ile tam kadro Kartal ilçemizdeki tüm danışanlarımıza destek olmakta ve rehberlik hizmeti vermekteyiz.

Aynı zamanda gelişim, kişilik, zeka testlerinin yanı sıra hem yetişkinlere hem de çocuklara yönelik projektif testler merkezimizde uzmanlarımız tarafından uygulanmaktadır.
Diğer taraftan ;Özel öğrenme problemlerine yönelik teşhis ve tedaviye yönelik ölçekler ve testler de kurumumuzda uzmanlar tarafından kullanılmaktadır.

İstanbul Anadolu Yakası Kartal Psikolojik Danışmanlık Merkezi uzman psikologları, mesleki etik ve tecrübesiyle, Kartal ilçemiz de oturan danışanlarımıza yardım ve destek olmaya devam etmekteyiz.