Maltepe Psikolog

MALTEPE PSİKOLOG

İstanbul Anadolu yakası Ataşehir de bulunan merkezimiz aynı zamanda yakın çevresinde bulunan pek çok semtten de danışanlarına hizmet vermektedir. Bunların başında gelen nezih ilçelerimizden biri de Maltepe dir.

Kurumumuz ruh sağlığı alanında kendini ispat etmiş uzman psikolog kadrosu ile Maltepe ilçesinden de maltepe psikolog danışanlarını ağırlamakta, özellikle çocuk ,aile ,çift ve bireysel terapiler ile hizmetlerini sürdürmektedir.

Büyüyen nüfusu ile bir psikoloğa danışma ve yardım alma ihtiyacı gün geçtikçe artmakta ve her kesimden bireyleri doğru bir psikolojik değerlendirme arayışına itmektedir. Yediden yetmişe neredeyse her yaş grubundan danışan da bu vesileyle kurumumuza başvurmakta ve tedavi olmaktadır.

Maltepe de yaşayan ve psikoloğa gitme ihtiyacı duyan danışanlar için çok hızlı ve kolay ulaşabilecekleri, güvenebilecekleri bir kurum olan Ataşehir Değişim Terapi Psikolojik Danışmanlık Merkezi başta Uzman Psikolog Ayşe Yanık ve uzman kadrosu ile sizlere rehberlik yapmak ve ruhsal soru ve sorunlarınıza çözüm üretebilmek amacıyla çalışmalarını sürdürmektedir.

Kurumumuzda terapi hizmetinin yanısıra hem çocuklara, hem ergenlere hem de yetişkinlere yönelik psikolojik testler uygulanmakta ve değerlendirilmektedir.

Maltepe de yaşayan, aile, çocuk , ergen yada bireysel olarak hizmet almak isteyen tüm danışanlarımızın yapması gereken ilk şey bizi aramak, hem terapistimize hem de kendi programlarına uygun bir gün ve saat belirleyerek randevu almalarıdır. Randevularına gelip ilk görüşmeyi yapmanın ardından, sürece devam edip edilmeyeceğine karar verilir. Sürecin işleyişine yönelik olarak bazı testler yada psikiyatrik bir muayene de istenebilir.

Terapi sürecinin ne kadar süreceği, kişi/kişilerin problemlerine ve gösterdikleri çabayla doğru orantılı olarak değişmektedir.

Bazen problemlerin içeriği psikiyatrik bir muayene gereksinimi doğurabilir. Bu noktada kurumumuzda psikiyatrik muayene ve destek te siz danışanlarımıza sunulmaktadır.

Ruh sağlığı konusunda doğru bir adres olarak nitelendirilebilecek olan Değişim Terapi Psikolojik Danışmanlık Merkezi kurucusu Uzman psikolog Ayşe Yanık ve ekibi hem mesleki etik hem de mesleki bilgi ve tecrübeleriyle sadece Ataşehir de değil tüm Anadolu yakasında ve yakınlığı sebebiyle Maltepe Psikolog Tavsiye semtimizden de pek çok danışanına hizmet vermiş olup vermeye de devam edecektir.