Pendik Psikolog

PENDİK PSİKOLOG

Doğumla başlayan, bebeklikten ilk çocukluğa, ergenlikten yetişkinliğe devam eden ve yaşlılıkla ilerleyen yaşam her döneminde önce büyüme daha sonra da gelişmenin eşlik ettiği bir süreçtir. Bu sürecin her evresi farklı soru ve sorunları da beraberinde getirir. Bu soru ve sorunlar bazen çözümleyemediğimiz yada baş edemediğimiz bir noktaya ulaşabilir. İşte bu durumda profesyonel bir destek almak en doğru yaklaşım olup Pendik ’ te oturan danışanlarımız için en doğru, güvenilir ve coğrafik olarak ta yakın bir konumda olan merkezimiz Ataşehir de uzun yıllardır hizmet vermektedir. Pendik Psikolog Ayşe Yanık Psikolojik Danışmanlık Merkezi uzman psikolog, klinik psikolog, çocuk psikoloğu, özel eğitim uzmanı ve psikiyatr dan oluşan ekibiyle ruhsal sorunlarınızı çözmede yanınızda olacaktır.

Ruh sağlığımız çoğu zaman görmezden gelinmekte yada ruhsal problemlerin tedavi edilemeyeceği kanısına oldukça sık rastlanmaktadır. Oysa ki bedenimiz sadece ruhun giysisidir. Ruhsal sıkıntılar ve tedavi edilmeyen ruhsal hastalıklar bedenimizde vuku bulabilirler.

Terapi ise ruhsal sorunların tedavisinde en etkili yöntemdir. Terapist ve danışan arasında kurulan etik çerçevede ve güvene dayalı olarak kurulan bağ terapinin en temel unsurudur. Dünyada uygulanan pek çok terapi yöntemi var olmakla beraber merkezimizde Uzman Psikolog Ayşe Yanık ve ekibi, uzman psikologlar, çocuk psikologları ile siz Pendik te yaşayan danışanlarının ihtiyaçları doğrultusunda farklı terapi teknikleri uygulayarak, sorunlarınıza destek ve çözüm olmayı sürdürmektedirler.

Merkezimize başvuran çocuk danışanlarımız için öğrenme güçlüğü (disleksi), dikkat eksikliği gibi sorunlarla çalışmaların yanı sıra yine çocuklarla ilgili olarak ruhsal problemlere yönelik çalışma yöntemi olarak ta oyun terapisi uygulanmaktadır. Deneyimsel oyun terapisi ise çocuklara uyguladığımız terapi yöntemlerinden sadece birisidir ve Pendik Değişim Psikolojik Danışmanlık Merkezi’nde uygulanmaktadır.

İstanbul Anadolu Yakasının hızla gelişen, büyüyen ve nüfusuyla da sınırlarını genişleten Pendik ilçemiz elbette tüm ihtiyaçlarının yanı sıra psikolojik destek almak konusunda da ulaşabileceği en doğru adreslerden biri olan Ataşehir de bulunan merkezimize başvurmakta ve destek almaktadırlar.

Kadromuzda güvenilir, etik ve tecrübeli kadrosuyla Uzman Psikolog Ayşe Yanık’ın liderliğinde ruhsal sorunların her alanında Pendik te oturan ve psikolojik destek almak isteyen, her yaştan danışanına hizmet vermektedir.

Size Düşen Ödev Kendinizi Kabullenmenizdir, Benim Sizi Kabullenmemin Yollarını Aramak Değil.
Nietzsche Ağladığında
Irwin D.Yalom