Ataşehir Psikolog

Ataşehir psikolog ve Ataşehir en güvenilir psikolog arayışının artmasındaki en büyük sebeplerinin başında günümüzde artan stres, kaygı ve iş durumları gelmektedir. Artan stresle beraber kişilerin kendi kendilerine kaybolmaması ve bir rehber eşliğinde ayağa kalkmak için motivasyon bulmaları oldukça önemlidir. Bu alanda oldukça güvenilir olan ve eğitimlerini büyük başarıyla tamamlamış Ayşe Yanık ise Ataşehir’de hizmet veren ve uzman ekibi ile rehberlik danışmanlık alanında en çok bilinen isimlerden biridir. 92 senesinde mezun olduğu okulundan sonra eğitim almaya ara vermeyen ve birçok alanda da rehberlik yapan Yanık, 2014 senesine kadar eğitimlerini tamamlamıştır. Ayşe Yanık ekibi ile beraber hizmet vermektedir. Yıllardır okuyan, kendini geliştiren ve öğrenmekten vazgeçmeyen Yanık, özellikle çocuk, ergen ve yetişkin alanlarında kendini geliştirmiştir.Ataşhehir psikolog kapsamında verilen hizmetlerden bazıları ise:
• Bireysel terapi,
• Çocuk psikolojisi için özel bir alan olan oyun terapisti,
• Evlilik ve çift terapisti,
• Özel eğitim gören çocuklar için danışmanlık,
• Psikiyatrik tedavi

Ataşehir En İyi Danışman

Ataşehir psikolog arayışı artan stres, çalışma zorunlulukları, zorlaşan çevre ve birçok problem sebebiyle artmıştır. Bundan dolayı da Ataşehir en iyi danışman arayışı oldukça fazladır. En iyi danışman ihtiyacı da en güvenilir ve en etkili hizmet ihtiyacından ortaya çıkmaktadır. Ayşe Yanık bu noktada kişiler tarafından en çok talep gören ve güven alanında tam not alan bir uzmandır. Ekibi ile beraber verdiği hizmetlerden bazıları:
• Grup terapi,
• Psikiyatri,
• Kurumsal danışmanlık,
• Özel eğitim,
• Hipnoterapi,
• NLP alanlarında hizmet vermektedir.
Tüm bu alanlar özel bir uzmanlık alanı gerektiren ve alınan uzun eğitimlerin sonucunda donanımla duruma gelinebilen alanlar olduğu için Yanık, yalnızca alanında uzman kişileri ekibine almaktadır. Profesyonel ve eğitimli uzman kadrosu ile Ataşehir alanında da hizmet vermektedir. 1992 senesinde eğitimini tamamlayarak daha uzun bir eğitim yolculuğuna çıkmıştır. Yüksek Lisans eğitimlerini de tamamladıktan sonra da kendini geliştirmekten asla vazgeçmemiştir.

Ataşehir Psikolojik Danışmanlık Merkezi

Ataşehir çevresinde en çok ihtiyaç duyulan alanların başında gelen Psikolojik danışmanlık merkezi; karşılıklı güven ilişkisine dayalı olması gereken ve oldukça hassas alanların başında geliyor. Bundan dolayı da özellikle Ataşehir özel psikolog oldukça araştırılan konuların başında gelmektedir. Ataşehir çevresi için oldukça yaygın şekilde hizmet alınan uzmanlardan biri olan Ayşe Yanık ekibi ile beraber birçok alanda danışmanlık vermektedir. Danışmanları ile arasında büyük bir güven ve bağ ilişkisi oluşmuştur. Temelde sorunun çözümü için çalışan ve yüzeysel bir şekilde sorunları örtmeyen uzman ekip, uzun süredir İstanbul kapsamında geniş çaplı hizmet verir.

Ataşehir Psikolog Merkezleri

Ataşehir psikolog alanında Ataşehir psikolojik danışmanlık merkezi için alternatifler ve öneriler oldukça fazla olsa da yalnızca belirli isimler ön plana çıkabilmektedir.